Cesta duhou – část třetí – O tvoření

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Aura-Soma se používá nejen k léčení těla i duše, ale také k probuzení, znovunalezení tvořivých sil a talentů. Když jsme se rozhodli uzdravit, prošli bodem obratu, mohou nám energie lahviček Aura-Somy poskytnou další vhledy – do našich darů, umožní nám je uvidět, dodají nám energii a odvahu je začít používat. Pomohou  nám spojit se se svým potenciálem, otevřít se mu a začít tvořit. Každý máme nějaký talent, každý z nás přišel na svět s nějakým darem, který čeká, až ho ukážeme a začneme používat pro sebe i pro druhé.

Jsou různé způsoby, jak s Aura-Somou tvořivě pracovat. Můžeme si udělat klasický výklad, kde na prvním místě je lahvička, který skrývá náš dar. Můžeme se podívat na numerologický rozbor, kde jsou  barevné kombinace, které nám ukáží, kde je skrytý potenciál. V numerologickém rozboru – numeroskopu,  se často objeví barevné kombinace, které bychom si nevybrali a protože k nám patří podle data narození, můžeme uvidět to, co nám zatím zůstalo skryto nebo by nás ani nenapadlo, že k nám patří. Stalo se mi často, že se v numeroskopu objevily klíče, které odemkly uzavřený potenciál.

Další možnost je, vybrat si lahvičku se záměrem. Mám například nějakou vizi, či nějaký projekt, a rád bych jí podpořil na fyzické rovině. S tímto záměrem si vyberu lahvičku Aura-Soma.  I zde jsou obrovské možnosti, protože nám na jednu stranu ukáže, kde můžeme podpořit svou vizi, na druhé straně zviditelní i slabá místa projektu. Víme potom lépe, na co se zaměřit a na co si dát případně pozor. Získáme tak celistvější pohled.  Lahvička Aura-Somy vybraná se záměrem, se pro nás může stát patronem, ochráncem celého projektu. Můžeme zapojit barvy, čísla, můžeme si namalovat svou vizi v barvách vybrané lahvičky. Možností je mnoho, tvořivosti v nás se meze nekladou. Používáním barev se spojujeme se svou hravou a tvořivou částí sebe sama… propojujeme se hlouběji se svou intuicí a dokážeme jí lépe naslouchat.

 

Komentáře