Magenta a Magenta

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

O magentě bylo napsáno již poměrně dost. Dnes bych se ráda podívala na rozdíl mezi světlou a tmavou magentou. V lahvičkách se oba odstíny magenty objevovaly již dříve. Tmavá magenta je součástí záchranných lahviček, obsahují ji ve spodní části. Všechny lahvičky s tmavou magentou jsou velmi silné, léčivé a jdoucí do hloubky. Dalo by se říci, že tmavá magenta proniká až do morku kosti. Do nejtemnějších hlubin duše a vytahuje ven vše, co je potřeba uzdravit.

Světlá magenta se vyskytuje v lahvičkách i v horní vrstvě. Lahvičky se světlou magentou jsou velmi ochranitelské, pokud je začneme používat, uvědomíme si, že nejsme sami. Na nic a nikdy. Magenta světlá je purpurová ochrana, kterou při sebepoznávacím procesu s Aura-Somou potřebujeme zažít, prožít a pocítit.

To jsou lahvičky a pomandery? Donedávna byla pomander pouze tmavě magentový. Dodával energii a odvahu, ponořit se do jejích hloubek. Byl vynikajícím pomocníkem i těm, kteří se z jakéhokoli důvodu ještě nepotkali s magentou v lahvičkách.

V létě tohoto roku přišel na svět světle magentový pomander. Byla jsem na něj nesmírně zvědavá, byla to událost, s novým pomanderem jsem se za dobu svého působení v Aura-Somě ještě nesetkala. Těšila jsem na jeho vůni, co ve mě vyvolá, jak na mě bude působit.

Když jsem poprvé přivoněla, byla jsem velmi překvapená, cítila jsem něco důvěrně známého, vůně byla pronikavá, po dlouhé době jsem zase z pomanderu cítila sílu a intenzitu. Purpura vás doslova vezme pod ochranná křídla. Zabalí vás. Jeho vůně je někde mezi korálovým (původním) a kvintesencí Kristus. A troufám si říci, že v sobě spojuje obě tyto kvality. Jde přímo do srdce, konejší, hladí a uklidňuje. A zároveň zpevňuje a jak jsem již zmínila dodává sílu. Myslím, že voní těm, kteří se již postavili na vlastní nohy a nehledají vně, ale uvnitř. Protože i ti silní a sebe-uvědomující si, potřebují podpořit, pohladit a obejmout. A to vám tento pomander nabízí měrou vrchovatou.

13934928_10209042686160771_5414653702924130147_n

Komentáře